Přeskočit na obsah

Půjčka ihned na účet bez poplatku

Půjčka bez poplatku ihned na účet

Půjčka bez doložení příjmu ihned vám ušetří čas

S férovou nebankovní půjčkou by se neměly pojit žádné poplatky. Nabízíme vám proto seriózní finskou půjčku, jejíž vyřízení vás nebude stát ani korunu. Půjčte si libovolnou finanční částku a přesvědčte se, že naše půjčka má opravdu tak hladký průběh, jak vám slibujeme. Že v bance musíte platit za vedení úvěrového účtu nebo za čerpání úvěru? U vás vám žádné takové poplatky nehrozí. S naší finskou půjčkou ještě ušetříte.

Sjednejte si rychlou půjčku bez doložení příjmu. Peníze můžete získat už do 10 minut. Je to velice snadné a rychlé. Finskou půjčku vyřídíte online ZDE…

Zapomeňte na vysoké poplatky

Jestliže při sjednání nebankovní půjčky narazíte na vysoké poplatky, nabídku finanční společnosti si dobře prověřte. Může se totiž jednat o podvodnou společnost. Vysoké poplatky nejsou u nebankovních půjček zvykem. Rozhodně byste neměli platit za odeslání žádosti, za vyřízení půjčky nebo za její poskytnutí. Ani tehdy, když budou peníze na vašem bankovním účtě, by se finanční společnost neměla domáhat placení žádných vyšších poplatků. Někomu se mohou zdát finské půjčky drahé. Ano, pokud si půjčíte 100 000 Kč, na úrocích pravděpodobně zaplatíte méně. Využijete ale celou částku? Získáte ji tak rychle jako mikropůjčku?

Platba za ověření bankovního účtu

Někde je potřeba platit za ověření bankovního účtu poplatek ve výši 1 Kč. Pokud ale požádáte o rychlou nebankovní půjčku přes náš online formulář, hradit jej nemusíte. Postačí, pokud uvedete jeho číslo a my vám na něj peníze zašleme. Proces žádosti o půjčku se tak výrazně urychlí a vy budete mít své peníze u sebe první nebo druhý den od podání žádosti.

Poplatky za prodloužení splatnosti půjčky

Nestíháte splatit svou finskou půjčku v domluveném termínu? Včas si můžete její splatnost prodloužit, abyste se vyhnuli nepříjemným pokutám a penále. Za prodloužení splatnosti samozřejmě něco málo zaplatíte, furt je to ale méně než v případě, kdy byste půjčku přestali řešit. Navíc se to negativně neodrazí na vaší bonitě.

Další typy půjček