Přeskočit na obsah

Půjčka bez doložení příjmů

Rychlá půjčka i bez příjmů

Půjčka bez doložení příjmů vám ušetří čas

Velkou výhodou finské půjčky je, že nemusíte dokládat svůj příjem. Taková půjčka je tak mnohem diskrétnější než půjčka v bance, kdy je požadováno potvrzení o výši příjmu, které musí vyplnit váš zaměstnavatel. Další alternativou je předložení daňového přiznání. To si ale musíte nechat potvrdit na finančním úřadě a ověření není zdarma. Půjčka bez doložení příjmu vám ušetří čas, starosti i peníze. Protože nepotřebujete žádné zbytečné podklady, můžete svou žádost odeslat okamžitě.

Sjednejte si rychlou půjčku bez doložení příjmu. Peníze můžete získat už do 10 minut. Je to velice snadné a rychlé. Finskou půjčku vyřídíte online ZDE…

Finská půjčka bez doložení příjmů se vyplatí i vám

Finanční společnosti, které požadují doložení měsíčního příjmu, od jeho výše odvozují, kolik vám půjčí peněz. Není to ale zbytečné, pokud neví, jaké máte skutečně výdaje? Výše příjmů je zavádějící například u podnikatelů, kteří své výdaje uplatňují často paušálem, aniž by jich skutečně dosáhli. V očích banky jim tak zbytečně klesá bonita.

O nebankovní půjčku bez doložení příjmu může žádat opravdu každý. I tak je ale lepší nějaký příjem pobírat. Jak jinak byste svou půjčku chtěli uhradit. Proto i my požadujeme informaci o vašem příjmu. Nijak ji ale neprověřujeme, jelikož máte naši plnou důvěru.

Žádejte klidně i o víkendu

Jestliže si v pátek odpoledne uvědomíte, že si potřebujete rychle půjčit peníze, je půjčka bez doložení příjmu skutečně nejvýhodnějším řešením. Pokud by bylo potřeba potvrzení, museli byste čekat až do pondělí, kdybyste jej předložili svému zaměstnavateli. Tomu může dva až tři dny zabrat jeho vyplnění. O půjčku byste tak žádali téměř s týdenním zpožděním. Jste si jistí, že tak pozdě byste peníze ještě potřebovali? Že by mezitím nebyla ohrožena vaše existence? O půjčku bez doložení výše příjmu můžete žádat kdykoliv, ať už je všední den, víkend nebo státní svátek.

Vyřízení nebankovní půjčky bez příjmu je navíc mnohdy zdarma. Neplatíte žádné poplatky za její sjednání ani čerpání. Není potřeba záruka ani jiná forma ručení a peníze můžete čerpat bez doložení účelu jejich použití.

Další typy půjček