Přeskočit na obsah

Informace o půjčce

Mikropůjčka do výše 10 000 Kč

Požádejte o finskou půjčku, která se vyplatí i vám. Připravili jsme pro vás mikropůjčky do výše 10 000 Kč. Někteří z vás si jistě řeknou, že se nejedná o příliš velký obnos. Na druhou stranu, takovouto částku přece nemůže být těžké do 30 dní splatit. Navíc si můžete půjčovat i opakovaně, to znamená, že měsíčně se můžete vyšplhat na půjčky v desítkách tisíc korun, které hravě pokryjí všechny vaše potřeby. Sjednejte si půjčku ještě dnes. Jistě vás překvapí rychlost vyřízení vaší žádosti.

Sjednejte si rychlou půjčku bez doložení příjmu. Peníze můžete získat už do 10 minut. Je to velice snadné a rychlé. Finskou půjčku vyřídíte online ZDE…

Kdo může požádat o půjčku

Finská půjčka je připravena pro osoby ve věku od 18 do 65 let, které jsou občany České republiky. Každý žadatel musí mít bankovní účet a pobírat stálý měsíční příjem. Pro koho je tedy naše finská půjčka určena? Mikropůjčka nadchne všechny pracující, ať už zaměstnance nebo podnikatele, rodiče na mateřské dovolené, studenty s přivýdělkem nebo seniory, kterým starobní důchod nestačí k pokrytí jejich potřeb.

Jak o půjčku požádat

O naši půjčku můžete požádat prostřednictvím formuláře na webových stránkách. Online žádost je velmi jednoduchá a intuitivní. Zvládne ji tak podat opravdu každý. Sami uvidíte, kolik času vám tato praktická žádost ušetří. Stačí jen vyplnit své jméno a příjmení, kontakt, požadovanou částku a dobu splatnosti. Připojte také číslo občanského průkazu – jeho kopie již není nutná – a informace o vašem zaměstnavateli. Stačí uvést pouze zdroj vašich příjmů (plný, částečný úvazek, podnikání, důchod apod.) a jejich výši. Potvrzení o příjmu se nevyžaduje.

Vyplacení půjčky

Jakmile odešlete svou žádost o půjčku, odstartuje se proces jejího schvalování. Půjčka je schválena během okamžiku. O této skutečnosti jste vyrozuměni, pouze nám potvrdíte, zda chcete peníze čerpat. Jestliže s půjčkou budete souhlasit, převedeme peníze na váš bankovní účet. Převod trvá maximálně 2 pracovní dny.