Přeskočit na obsah

Co je to finská půjčka

Nový trend v půjčování finančních prostředků

Finská půjčka se poprvé objevila ve Skandinávii a představuje nový trend v půjčování finančních prostředků. Jistě jste se již mnohokrát setkali s tím, že jste potřebovali na pár dní půjčit jen několik tisíc korun. Potřebovali jste překlenout finančně náročnější období a nechtěli jste si kvůli tomu sjednávat půjčku v bance, jelikož by vás to stálo mnoho času a úsilí. Finská půjčka nabízí řešení pro každého, kdo si chce rychle a spolehlivě půjčit menší finanční obnos.

Sjednejte si rychlou půjčku bez doložení příjmu. Peníze můžete získat už do 10 minut. Je to velice snadné a rychlé. Finskou půjčku vyřídíte online ZDE…

Proč je finská půjčka tak výhodná

Můžete si půjčit 1 000, 5 000, 10 000 nebo 15 000 Kč. Záleží jen na podmínkách nebankovní společnosti, u které si půjčku sjednáváte. Jako novému žadateli vám pravděpodobně nenabídnou více než 5 000 Kč. Musí si nejprve prověřit vaši bonitu a zjistit, zda zvládáte včas hradit své závazky. Jestliže vše proběhne bez problémů, budete si moci podruhé půjčit o něco více a potřetí opět více peněz. Váš rozpočet tedy průběžně poroste a vy konečně dáte sbohem nepříjemným finančním problémům.

Půjčte si neúčelově

Nebaví vás v bance dokládat faktury od drobných nákupů? Řešením je neúčelová finská půjčka, se kterou získáte peníze převodem na účet a nikdo se vás nebude ptát, na co je využijete. Jedinou podmínkou, kterou u nebankovní půjčky musíte splnit, je včasné uhrazení svého závazku. Pokud splatíte půjčku v řádném termínu, budete moci prakticky okamžitě svou žádost o peníze zopakovat.

TIP: Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop

V hotovosti nebo na bankovní účet

Peníze, které si půjčíte, vám budou vyplaceny v hotovosti nebo převedeny na bankovní účet. U částky vyšší než 5 000 Kč je nutný podpis smlouvy. Tu si můžete přečíst na webu finanční společnosti. Bezhotovostní převod potrvá maximálně dva pracovní dny. Schválení finských půjček probíhá nonstop – své peníze tak můžete klidně dostat i o víkendu. Nemáte bankovní účet a preferujete výplatu v hotovosti? Peníze si můžete nechat poslat složenkou s převzetím na poště nebo nechat vyplatit na ruku.